Piękne wrzosy w promocji od Iglaco.pl

utworzone przez | Wrz 21, 2021 | Rośliny ozdobne | 0 komentarzy

Kwitnące wrzosy to barwny zwiastun nadchodzącej jesieni. Ich niepodważalny urok potrafi urozmaicić krajobraz w momencie, gdy większość roślin zakończyła już swoje kwitnienie, przygotowując się na czas zimy.

Choć obecna pogoda za oknem zdecydowanie nie sprzyja wyjściom na zakupy, nie stoi to na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w nowe rośliny 🙂 zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Iglaco, umożliwiającą zakup wrzosów bez wychodzenia  z domu. Dzięki współpracy z Iglaco.pl mieliśmy okazję przetestować jak to działa. Sklep postarał się także o promocję dla czytelników naszego bloga .

Zapraszamy zatem do zakupów z 15% kodem rabatowym ‘’vres’’ na wszystkie wrzosy! Poniżej link afiliacyjny – kupując za jego pośrednictwem wspierasz rozwój naszego bloga.

KLIKNIJ TUTAJ I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI http://ogrodoweinspiracje.iglaco.pl/wrzosy.html

Jak wyglądają rośliny od Iglaco.pl?

Moją największą obawą przy zamawianiu roślin ze sklepów internetowych jest to czy nie uszkodzą się w transporcie. W paczce od Iglaco.pl każdy wrzos był odpowiednio zabezpieczony. Po wyjęciu z paczki wyglądają naprawdę świetnie.

W ofercie sklepu Iglaco znajdziemy starannie wyselekcjonowane odmiany wrzosów, zróżnicowane pod względem barw i wysokości. Przy każdej z odmian znajduje się zdjęcie oraz dokładny opis rośliny, co jest bardzo pomocne podczas dokonywania wyboru. Sklep oferuje także gotowe pakiety wrzosów, składające się z wielu dostępnych odmian. 

Poniżej zdjęcia wybranych odmian które otrzymaliśmy, sami oceńcie jak wyglądają.

Rośliny są dobrze ukorzenione, powinny się dobrze przyjąć.

A tak wygląda paczka po otwarciu, każda roślina jest odpowiednio zabezpieczona.

Zachęcamy do skorzystania z promocji, pełne koloru wrzosy już czekają.

 

 

 

 

Piękne wrzosy w promocji od Iglaco.pl
4.3 (85.71%) 7 votes

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O blogu

afal-kochanowicz-blog-ogrodowe-inspiracje

Cześć , jestem Rafał.  Na moim blogu znajdziesz piękne ogrody, praktyczne porady i rzeczy które mnie inspirują w pracy. Na co dzień projektuję i zakładam ogrody >>>

E-book

Zapraszam do lektury darmowego  e-booka  z pomysłami na Twój ogród.

Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie inspiracją.